26.05 Apel ZNP do Premiera 1 1536x865

W specjalnym liście do Premiera RP Związek Nauczycielstwa Polskiego zwraca się o wstrzymanie prac nad nowymi rozwiązaniami w zakresie edukacji włączającej i poddanie projektowanych zmian rzeczywistym konsultacjom.

Tekst listu

Plakat zalogujSzanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnobrzegu wraz z Państwową Uczelnią Zawodową w Tarnobrzegu zaprasza nauczycieli na konferencję w ramach Tarnobrzeskich Seminariów Pedagogicznych pt.

"Zaloguj do myślenia - bezpieczeństwo w sieci jako wyzwanie współczesnej profilaktyki i edukacji".

Szczegóły konferencji na plakacie.

Link do zgłoszeń dla nauczycieli:
 
Serdecznie zapraszamy
plakat cyberprzemocPoradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnobrzegu zaprasza na szkolenie "Cyberprzemoc -procedury interwencji kryzysowej", które odbędzie się 24.05.2021. Szkolenie dedykowane jest nauczycielom, pedagogom, osobom pracującym z dziećmi i młodzieżą.
 
Plakat i informację w załączniku.
Formularz zgłoszeniowy:

Już ponad 700 szkół w całej Polsce podarowało uczennicom i uczniom tydzień ulgi :D Potwierdzenie otrzymałyśmy od ponad...

Opublikowany przez Instytut Psychologii UJ Środa, 12 maja 2021

powrot

 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnobrzegu w związku z powrotem dzieci i młodzieży do szkoły oferuje przeprowadzenie 2-godzinnych zajęć integracyjnych pt.

„Poznajmy się na nowo”

mających na celu pomoc w przystosowaniu do nowej rzeczywistości po okresie pandemii. Chcąc pomóc zintegrować cała społeczność szkolną oferujemy także wsparcie całej kadrze pedagogicznej w formie szkoleniowych rad pedagogicznych, porad, konsultacji czy warsztatów.