Szanowni Państwo, w jesiennej atmosferze chcielibyśmy ogłosić wyniki konkursu pt. Kwietna łąka mojej szkoły.

I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu pod kierownictwem Pani Katarzyny Czerwińskiej - klasa 3a

1z1  1z2 

II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu pod kierownictwem Pani Eweliny Motyka - klasa 1b

2z1  2z2  2z3  2z4 

III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu pod kierownictwem Pani Marii Gładysz - klasa 1a

3z1  3z2  3z4 

 

Składamy podziękowania wszystkim nauczycielom, którzy towarzyszyli uczniom podczas łąkowej przygody.

Skontaktujemy się ze zwycięzcami w terminie 14 dni od ogłoszenia wyników konkursu.

Jury konkursu:

  • Jacek Kulasa- dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnobrzegu
  • Jolanta Czulińska- pedagog
  • Justyna Uchańska- socjolog, doradca zawodowy

 

 

 

W dniu 13 czerwca 2023 r. w budynku Urzędu Miasta Tarnobrzega podsumowaliśmy drugą edycję konkursu filmowego "Opowiem ci kim będę".
Konkurs organizowany był wspólnie z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną w Nowej Dębie.
Patronat nad tym wydarzeniem sprawował pan Jerzy Sudoł Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego oraz pan Dariusz Bożek Prezydent Miasta Tarnobrzega.
 
Pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Witek z Zespołu Szkół nr 1 w Tarnobrzegu, drugie miejsce zajął Marcin Wąs z Zespołu Szkół numer 2 w Nowej Dębie, a trzecie Kamil Żądło z Zespołu Szkół numer 2 w Tarnobrzegu. Wyróżnienia otrzymali Wiktor Andres ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Grębowie i Natalia Kopeć z Zespołu Szkół numer 3 w Tarnobrzegu.
 
Ogromne podziękowania składamy naszym sponsorom Zakładom Metalowym Dezamet SA oraz Zakładom Chemicznym Siarkopol Tarnobrzeg spółka z o.o za ufundowanie atrakcyjnych nagród. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy na trzecią edycję już za rok!!!
 

sluchW związku z przeprowadzaną akcją plenerową dla mieszkańców pod hasłem: „Radość słyszenia”, która ma na celu uświadomienie mieszkańcom jak ważny jest słuch, jak należy o niego dbać, jak rozpoznawać objawy utraty słuchu oraz jak ważne są profilaktyczne kontrolne badania, firma Audika (dawniej Słuchmed) zaprasza wszystkich chętnych na wykonanie bezpłatnych badań słuchu.

Bezpłatne badania oraz porady z zakresu profilaktyki narządu słuchu odbędą się 4 października (środa) w Tarnobrzegu, przy Placu Bartosza Głowackiego w godz. od 9.00 do 14.00 .  Serdecznie zapraszamy!!!

 Jednocześnie informujemy, że nie jest to akcja komercyjna - podczas akcji nie prowadzimy sprzedaży aparatów słuchowych. Zainteresowane osoby kierujemy do lekarzy specjalistów oraz sieci specjalistycznych placówek protetyki słuchu, których lista znajduje się na stronie https://www.audika.pl/.

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w związku z prośbami nauczycieli przedłużamy termin składania zgłoszeń do konkursu "Kwietna łąka mojej szkoły".
Prosimy o zgłoszenia najpóźniej do 15 września 2023 r.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30 września 2023 roku.
Mamy nadzieję, że w tym czasie zakwitną liczne łąki przygotowane przez uczniów Państwa szkół.
 
Informacje o konkursie http://poradnia.tarnobrzeg.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=103:zaproszenie-do-udzialu-w-konkursie-kwietna-laka-mojej-szkoly&catid=8&Itemid=109
 
W razie problemów z pobraniem karty zgłoszenia prosimy o kontakt e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Regulamin i karta zostaną niezwłocznie przesłane.
 
Pozdrawiamy
Organizator

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnobrzegu